اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

به وبسایت محصولات کرل ایتالیا،شرکت پویا فیدار آراک راویس خوش آمدید

ارزشهای ما بر پایه ارائه خدمات پشتیبانی همه جانبه بنا شده است. ارزشهایی که ما به آن اعتقاد داریم بدون تغییر مانده است

شرکت تجاری صنعتی پویا فیدار آراک راویس فعالیت خود را در سال 1395 با عضویت در انجمن شرکتهای برودتی و تبرید درصنعت سرمایش کشور آغاز نمود ، ودرزمینه های طراحی ، اجرا ، نصب و راه اندازی سردخانه های ثابت و متحرک ، تونل انجماد و همچنین فروش و توزیع کلیه تجهیزات و قطعات سیستم های برودتی وسرمایشی ، برندهای معتبر همچونCAREL, Copeland, Bitzer ,Danfoss : درصنعت تهویه وتبرید فعالیت دارد و امکانات مطلوبی را نیز برای تولیدکنندگان ومصرف کنندگان مرتبط با صنعت سرمایش فراهم می نماید. ..

و درسال 1396 باتوجه به نیاز کشور، فعالیتهای خود در زمینه های هوشمند سازی ، اتوماسیون تاسیسات برودتی و تهویه مطبوع ، گسترش داد، که طی این چند سال موفق به تکمیل پروژه های مختلف و یکپارچه ای شده است.

پویا فیدار در سال 1396 جهت توسعه کاربرد تجهیزات اتوماسیون وهوشمند سازی صنعت برودتی و تهویه مطبوع و تامین نیازهای جامعه ایران، روابط تجاری خود را با شرکتهای عمده تامین کننده تجهیزات اتوماسیون تاسیسات و ساختمان توسعه داد ،

و هم اکنون افتخار دارد که به عنوان تامین کننده کیتهای کنترلی و اتوماسیون دستگاههای چیلر، پکیج، هواساز، رطوبت زنها ، تجهیزات تبرید فروشگاهی و سردخانه ها با استفاده از تکنولوژی بروز در ایران در خدمت شما باشد .

درباره پویا فیدار آراک راویس