شرکت تجاری صنعتی پویا فیدار آراک راویس فعالیت خود را در سال 1395 با عضویت در انجمن شرکتهای برودتی و تبرید درصنعت سرمایش کشور آغاز نمود ، ودرزمینه های طراحی ، اجرا ، نصب و راه اندازی سردخانه های ثابت و متحرک ، تونل انجماد و همچنین فروش و توزیع کلیه تجهیزات و قطعات سیستم های برودتی وسرمایشی ، برندهای معتبر همچونCAREL, Copeland, Bitzer ,Danfoss : درصنعت تهویه وتبرید فعالیت دارد و امکانات مطلوبی را نیز برای تولیدکنندگان ومصرف کنندگان مرتبط با صنعت سرمایش فراهم می نماید. ..

و درسال 1396 باتوجه به نیاز کشور، فعالیتهای خود در زمینه های هوشمند سازی ، اتوماسیون تاسیسات برودتی و تهویه مطبوع ، گسترش داد، که طی این چند سال موفق به تکمیل پروژه های مختلف و یکپارچه ای شده است.

پویا فیدار در سال 1396 جهت توسعه کاربرد تجهیزات اتوماسیون وهوشمند سازی صنعت برودتی و تهویه مطبوع و تامین نیازهای جامعه ایران، روابط تجاری خود را با شرکتهای عمده تامین کننده تجهیزات اتوماسیون تاسیسات و ساختمان توسعه داد ،

و هم اکنون افتخار دارد که به عنوان تامین کننده کیتهای کنترلی و اتوماسیون دستگاههای چیلر، پکیج، هواساز، رطوبت زنها ، تجهیزات تبرید فروشگاهی و سردخانه ها با استفاده از تکنولوژی بروز در ایران در خدمت شما باشد .

درباره پویا فیدار آراک راویس